Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.03.2009, 16:13   #52
polakT
inżynier systemowy
 
Avatar użytkownika polakT
 
Data rejestracji: 07.07.2004
Lokalizacja: Białystok
Posty: 2,209
polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
XI Festiwal nie odbędzie się w Tychach
Kochani,

plotki, które słyszałem od czasu do czasu przez ostatnie lata o wyprowadzeniu Festiwalu w inne miejsce niestety potwierdziły się.

Właśnie otrzymałem od Prezydenta Miasta Tychy informację, że wyklucza on możliwość organizacji naszego Festiwalu na terenie O.W.Paprocany przez 3 lata.

Zaplanowano przebudowę Ośrodka Wypoczynkowego PAPROCANY, a harmonogram prac tak ułożono, że roboty są prowadzone akurat w okresie wakacyjnym.
Zastanawiam się, czy przed i po wakacjach prace będą trwały równie intensywnie, i czy nie można było wszystkich prac zaplanować jednak tak, aby udostępniać Ośrodek od czerwca do końca sierpnia, nie tylko do organizacji imprez, ale normalnie, dla zwykłych ludzi odwiedzających to miejsce w celach rekreacyjnych...
Po słowach które usłyszałem od pana Prezydenta mam poważne wątpliwości czy po przebudowie O.W. Paprocany będzie wola wyrażenia zgody na zorganizowanie w tym miejscu Festiwalu. Chyba powiedziano nam innymi słowy: ***8222;do widzenia, nie chcemy Was tutaj***8221;. Ale Festiwal musi się odbyć, myśl przewodnia ***8222;Ku przestrodze***8221; w 2009r. musi zostać przypomniana, bo przecież w tym roku obchodzimy 30 lecie Dżem-u, 15 lat CREE i 15 rocznicę śmierci Patrona Festiwalu- Ryśka Riedla.
Zwracam się zatem do wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób są związani z Festiwalem i jego ideą o opinie na ten temat i proszę byśmy w nowym miejscu stworzyli równie wspaniałą atmosferę i klimat i ***8222;blues***8221; jak do tej pory w Paprocanach.
Może kiedyś wrócimy, bo to przecież piękne i magiczne miejsce.

P.s. Proszę o sugestie jeśli macie jakieś propozycje co do miejsca gdzie mógłby się odbyć XI Festiwal.

Pozdrawiam wszystkich ludzi dobrej woli.

Organizator Festiwalu
Adam Antosiewicz



Cytat:
XI Festiwal Muzyczny im. Ryśka Riedla w Chorzowie
Kochani,

dzisiaj podpisałem umowę w sprawie organizacji XI Festiwalu Muzycznego im. Ryśka Riedla na terenie Pól Marsowych w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku.

Spotykamy się zatem 24( piątek) i 25( sobota) lipca w Chorzowie, mieście, w którym urodził się i zmarł Rysiek.

Mam nadzieję, że wspólnie w nowym miejscu stworzymy niepowtarzalny klimat i udowodnimy, że potrafimy być jedną wielką Rodziną Festiwalu, bez względu na przeszkody. Klimat tworzą Ludzie i Muzyka, a wierzę, że gościnne otoczenie WPKiW będzie temu sprzyjało.

Szczegóły wkrótce.
Pozdrawiam
Adam Antosiewicz

no to ruszamy... ktoś wie jak jest na tych polach ?? bo jakoś nie miałem okazji tam być


http://festiwalryska.pl/festiwal_2009.php


.
.
polakT jest offline   Odpowiedz cytując ten post