Podgląd pojedynczego posta
Stary 31.01.2003, 07:00   #46
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Ormianin napisa***322;(a)
Dlaczego mam warzenie ze to taki kiespki topic ?
Kazdy sie chwali, przeciez to nie ma sensu... kazdy ma co ma i juz... tutaj chodzilo o to kto ma slabszy sprzet przeciez...
a wy wymieniacie jakies niebotyczne podzespoly...
co do SIDa, coz mysle ze przegrywa z obecnie moim sprzetem ja jestem fanem AMD wiec:

pozdrawiam
ja jestem fanem polaczenia asus'a z p4...

nie jest to komp tylko i wylaczeni do pracy (choc bywa ze cos sie na nim liczy 2 dni - na atlonie 2200+ liczy sie 5 dni wiec wybralem p4 - jak soft jest pisaney pod p4 a ja z niego kozystam to musze) - lubie sobie pograc - Majonez wie w co - i ja sie z nikim nie scigam - za cene twoich dwoch scsii dyskow ja mialem 90% kompa... bo to nie serw zeby w niego 10k rpm hdd pakowac (buczy jak odkurzaacz)

a jesli chodzi o najslabszy to stoi sobie takie cos u mnie pod lozkiem - 486dx4 - plyta asus ale modelu nie moge dojzec, 24mb simm, dysk 120mb - serw poczty - nie wylaczylem tego kompa od, od, od - juz naprawde nei pamietam od kiedy...

PS nvidia quatro z tego co pamietam to podkrecony gf2 GTS... to byla jedna z pierwszych 'podatnych' kart...
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.

Ostatnio zmieniany przez -Sid-The-Rat=> : 31.01.2003 o godz. 07:03
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online