Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.04.2009, 07:09   #573
superrrmario
PODWÓJNY DZIADEK
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika superrrmario
 
Data rejestracji: 26.06.2004
Lokalizacja: Łódź
Posty: 6,290
superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
@superrrmario
I jak z tym routerem? Chętnie bym pomógł ale niestety nie bardzo wiem który tryb trzeba użyć do modemu.
Jeżeli modem ma nat i dhcp to wtedy bridge, a jak nie ma to gateway.
Wydaje mi sie ze raczej nie ma
Tego też jeszcze nie wiem. Ale mam inny problem. Jak go doprowadzę do stanu "widzenia" internetu przez mojego blaszaka na kablu, to nie mam możliwości wejścia w ponowną konfigurację. Komp nie widzi jego adresu 192.168.1.254. W sieci router jest nieobecny a internet działa!! Jeśli któryś z kolegów używa tego sprzętu w sieci kablowej to chętnie przyjmę pomoc Podejrzewam, że przy pomocy netu, wiki i innych źródeł rozszyfruję wszystkie tajemnicze skróty i zwroty, ale może mi to zająć czas do świąt (oby wielkanocnych) Niestety lamerstwo wychodzi ze mnie wszystkimi możliwymi otworami
__________________
superrrmario jest offline   Odpowiedz cytując ten post