Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.02.2003, 18:21   #53
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Ormianin napisa***322;(a)
Ale to nie o to chodzi... mamy sobie sprzet, jaki mamy, czy pracujemy na niego ciezko czy tez latwa reka przyjmujemy od sponsora... to nie jest istotne... bardzej moralne byloby tutaj napisac na konkrety tego topicu na zadany jego temat, niz rozpoczac kampanie chwalenia sie jakie to mam podzespoly z wymienianiem ich konkretnych symboli i specyfikacji... po co to komu? dowartosciowac sie? aha ja mam taki sprzet a on ma gorszy... ok, nie jest tak zle... w duzej czesci swiadczy to tylko o tym ze wiekszosc tutaj piszacych na tym topicu to dzieci, ktore chwala sie foremkami w piaskownicy...
takie jest moje zdanie... a reszta moze sobie swobodnie rozpisaywac sie o Nvidiach czy innych dyskach z procesorami pokrytych moca zasilacza

pozdrawiam

Wiesz, to nie do konca jest tak. Zgadza sie, sytuacja w kraju wyglada, mowiac bardzo oglednie, nieciekawie, ale to nie jest powod, zeby wszyscy, ktorzy cos maja i ktorych na cos stac, siedzieli cicho i wrecz sie tego wstydzili. Sid ciezko pracowal na komputer i nawet jesli uzywalby go tylko do gier, to jego sprawa. Jezeli zarobil na taki sprzet i postanowil go sobie kupic to bardzo dobrze. Nie moze myslec, ze to zle, bo innych nie stac nawet na Durona. To nie tak. Owszem, jesli ktos do znudzenia chwalilby sie, jaki to on ma sprzet i co sobie ostatnio kupil (bo zdarzaja sie i tacy), to nie byloby to w porzadku w stosunku do tych, ktorzy o czyms podobnym nie moga nawet marzyc. Ale w samym posiadaniu dobrego sprzetu, zwlaszcza jesli w jego kupno wlozylo sie duzo pracy (ja tez swojego nie dostalem i dlugo na niego pracowalem dokupujac kolejne elementy), nie ma nic zlego. A topic, taki jak ten, jest na tym forum wlasciwie wyjatkiem i osobiscie uwazam, ze ciekawym. Milo sie bylo dowiedziec, kto na czym pracuje. Poza tym moze to byc rowniez przydatne w wymianie doswiadczen. Zawsze bedzie mozna tutaj zajzec, sprawdzic, kto, co ma i ewentualnie popytac sie posiadacza podobnej do nas konfiguracji o rady.
Tak wiec ten jeden raz kazdy, kto chcial, mogl napisac, co ma i niech tak bedzie. Roznice sprzetowe fakt, sa dosc, spore, ale to jak to potraktujemy zalezy tylko od nas. Ja przez dlugi czas mialem Pentium 133 i chociaz ludzie w okol mnie dochodzili do pocesorow 1GHz, kompletnie mi to nie przeszkadzalo i tym bardziej mnie nie draznilo. Zwlaszcza, ze wiedzialem, ze niedlugo to, za co oni dali naprawde ciezkie pieniadze, bedzie w sklepach za grosze Proponuje w ten sposob patrzec na to osobom, ktore teraz maja troche gorszy sprzet. To moze Wam zdecydowanie poprawic humor
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post