Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.04.2009, 10:35   #1
makaron
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika makaron
 
Data rejestracji: 05.07.2003
Lokalizacja: Pisz/IRL
Posty: 219
makaron zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wymiana HDD w PS3 + Ghost

Witam,
Dostalem za Free HDD 120GB (chyba SATA1 - niewiem lapek byl spalony jutro zobacze na innym).
Wiem ze to juz bylo walkowane ale nigdzie nie bylo tego z urzyciem Ghosta.
O co mi chodzi:
1. Mam 40GB a 120GB jest wartoscia wieksza w tym przypadku.
2. Gdy przeloze 120HDD w miejsce 40HDD to konsola zapyta o format.
3. Niechce backupowac czegosc na klucz.
4. Chce miec to samo 120HDD co na 40HDD.
5. Robie Ghosta (mozna innym ale do tego mam zaufanie) HDD40.
6. Podczepiam (adapter badz jak ktos ma PC to normalnie) 120HDD, formatuje i zaczepiam Ghosta z 40HDD (niech wstrzymaja sie ci co napisza ze ronych wielkosci nie mozna restaurowac - bo da sie).
Tu zaczyna juz sie teoria:
7. Wg mnie 120HDD bedzie system plikow taki sam jak 40HDD (ale bedzie to 120HDD) a takze bedzie zawieral calosc (backup) z 40HDD wiec konsola widzac ten sam format plikow/katalogow/system nie powinna zapytac o format a calosc bedzie mniej klopotliwa, gdyz bede mial wszytkie demka/clipy/muzyke/reszte contentu z np Home = zaoszczedzony czas i download (czyli czas ) ).

Czy ktos z was probowal tego - ja to zrobie moze jutro a jak nie to weekend ale moze wynikna jakies glebsze problemy (utara danych, ktora w sumie przy backupie 4GB HDD nie ma dla mnie juz znaczenia) wiec wolabym wiedziec.

Dodam ze czesto robilem takie Clony na PC wiele razy w servisie i nie bylo problemu. Polecam tutaj Ghosta, gdyz wiem ze wkladajac Backup zmienia on system plikow dysku/partycji i restor'uje swoj backup. Logiczne ze mozna to robic tylko w przypadku partycji wiekszej niz Uzyty backup ( bo pliki nie wejda).
Ps. Sory za interpunkje ale pisze z NT 4.0 EN.
__________________
PSX mod, PS2 Mod, PS3
XboX Mod, X360 Mod
DS Mod, PsP fAt Mod
Lenovo A6U i resztę gratów których nie mogę już zliczyć.
makaron jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online