Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.04.2009, 13:48   #3
makaron
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika makaron
 
Data rejestracji: 05.07.2003
Lokalizacja: Pisz/IRL
Posty: 219
makaron zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości

W każdym razie nie bawiłem się tym. Ja bym na Twoim miejscu przed eksperymentem zrobił jednak backup z poziomu XMB (tak, wiem że jest do dupy bo brak kompresji ale na wypadek wszelaki, wiesz ;]).
Tak zgadza sie , pewnie ze zrobie tylko powiedz mi czy jak zrobie backup swojego profilu to czy on nie zniknie z HDD40GB (przykre doswiadczenie z X360 i przenoszeniem Profili - potem problemy z ladowanie i Save'ami). Dlatego zamierzam to zrobic w kolejnosci:
40HDD:
1.Ghost
2.backup z poziomu XMB
3. reszte tej ukladanki.

Prawdopodobnie bede musial zastosowac Acronis lub Snapshoot (moze paragon ale tez z LIve CD bo normalny moze miec problem) gdyz Ghost ma problem z SATA/2.

Co do FS to mysle ze Obraz z 40HDD bedzie wygladal 1:1 ( ale w rozmiarze 40HDD , a co z reszta wolnego miejsca i jak sie to "zaadoptuje" to tego wlansie niewiem). Zalezy jeszcze jak rozumiemy 1:1 - czy o system plikow/struktore katalogow czy o cala strukture bitow , jak o to drugie to niestety nie bo to zajelo by mi troche.
A masz moze gdzie wersje acronis pod SATA (np z link z RS), gdyz mam 100% ale na ata a na Sata czasmi mi wisa (2/10 prob konczy sie fiaskiem, Ghost 9/10 ) ? Bo jest pelno wersji ale potrzebuje jakiejs sprawdzonej.
__________________
PSX mod, PS2 Mod, PS3
XboX Mod, X360 Mod
DS Mod, PsP fAt Mod
Lenovo A6U i resztę gratów których nie mogę już zliczyć.
makaron jest offline   Odpowiedz cytując ten post