Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.04.2009, 22:12   #8386
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,901
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez onimusza666 Podgląd Wiadomości
I właśnie o to chodzi-jest to dowód w sprawie-muszą to filmować żeby potem to pokazać komu trzeba! Druga sprawa to jak oni mieli by niby zatrzymać tego gościa ? jadąc 50na godzinę a może lepiej krzyknąć przez ''szczekaczkę'' i zrobić blokadę Nie rozumiem ludzi'' najeżdżających'' na Policję-zawsze się na nich psioczy-a w razie draki to ''jak trwoga to do boga''
Nie żartuj..

Jakoś jak już w końcu postanawiają takiego kierowcę zatrzymać (chyba w momencie, kiedy poziom punktów osiąga satysfakcjonujący ich poziom..), to nie mają z tym problemu. W 99% przypadków taki kierowca zobaczy sygnały od policjantów to od razu się zatrzyma. Ucieczki i te sprawy to zupełnie inna historia.

Co do ostatniego zdania, to na policję, jak i na każde inne służby, należy jak to określiłeś 'najeżdżać' w każdej sytuacji, kiedy ich działania są nieodpowiednie, czy też wręcz - jak w tym przypadku - niezgodne z prawem. Zbyt często bardzo mylnie rozumieją oni swoją rolę i swoje obowiązki.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online