Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.04.2009, 23:35   #1
rutra
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.04.2009
Posty: 1
rutra w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Chcę zgrać zdjęcia i mam czas tylko do 6 rano, proszę o pomoc!!!

Nigdy nie miałem trudności ze zgraniem zdjęć z komputera na płyte. Zawsze kopiuj wszystkie elementy na dysk CD, wkładałem czystą płytę, zapisz wszystkie elementy na dysk CD i po 1-5 min. wszystko było zgrane. Mam program Nero, ale teraz pojawił się poważny problem.

O 6:00 mój tata wyjeżdża na lotnisko i odlatuje do Stanów Zjednoczonych (wraca w sierpniu). Leci do mojej babci i dziadka. Z całą rodziną (wliczając wujków, ciocie i kuzynów) chcieliśmy im pokazać zdjęcia. Pełno zdjęć porobiliśmy i teraz lipa.

Wkładam czystą płytkę >>> Kopjuj elementy na dysk CD >>> Istnieją pliki oczekujące na zapisanie na dysku C >>>Zapisz te pliki na dysku CD >>> Kreator zapisywania na dysku CD... itd. Dalej> >>>

---
I tu wyskakuje mi takie coś:

W stacji dysków nie ma nośnika.
Włóż zapisywany dysk CD do stacji dysków F:/(ukośnij w drugą stronę napisany)

Uwaga: Zapisywany dysk CD to dysk kompaktowy, który można przekonwertować na dysk konwercjonalny, czyli dysk CD audio, za pomocą stacji dysków do nagrywania dysków CD (CD-R lub CD-RW). Po nagraniu dysku CD można używać go w stacji dysków CD-ROM dowolnego komputera lub w dowolnym odtwarzaczu dysków audio CD.

*

Wkładam czystą płyte, jedną, drugą, na komputerze i na laptopie, tu i tu za każdym razem to samo wyskakuje. Jak po prostu zgrać zdjęcia w takiej sytuacji

&&&

mój tata o 6:00 wyjeżdża i wątpie, aby ktoś coś napisał do tej godziny, alee jeśli przypadkiem oglądacie ten temat i wiecie jak mi pomóc bym był wdzięczny, sprawdze o 2:00 czy nie ma żadnej odpowiedzi, poświęce się, bo na 8:00 mam do szkoły, ale po lekcjach się wyśpie.
Jeśli już będzie po 6:00 i nikt nie napisze to trudno, wtedy też proszę o tą samą pomoc, będzie na przyszłość.

Z góry dzięki!
rutra jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online