Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.04.2009, 14:20   #20
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
@demek
Swoją wypowiedź oparłem na tym teście:
http://www.cameralabs.com/reviews/Pa..._results.shtml

Nie śledze ostatnio aparatów, ale mam w pamieci ten test.
O dziwo nawet SX10 wypadł lepiej nawet jeżeli chodzi o ostrość gdzie Leica powinna pozamiatać
być może to wina przesłony - te aparaty największą ostrość mają przy ~f/4.5 a jak widze zdjęcia z SX10 i FZ28 były robione przy różnych wartościach.
jak mozna porownywac cokolwiek przy roznych wartosciach? ;/

Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
Też sie zdziwiłem, bo przecież FZ28 jest niesamowity. Tylko ten EVF i RAWy zepsuli
wypisales dwie rzeczy, ktorymi w fz28 sie jeszcze nie bawilem

Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
Co nie zmienia faktu że SX10 też musi być super, bo różnice są na oko marginalne (niewazne w którą stronę)
kurde zdjecia z sx10 kompletnie do mnie nie przemawialy w porownaniu do fz28, nie tylko zreszta mnie bo ja i michal bawilismy sie osobno i wnioski byly podobne. dlatego kupil fz28
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post