|
Cóż zrobić - zarabiamy znacznie mniej a sprzęty są znacznie droższe niz np w USA.
no to co tu wymagać?
Gdyby amerykanom przyszło płacić za elektronike ile płacimy my, to by się popłakali i to przy ich zarobkach.
A jeżeli mieliby do tego nasze zarobki to pewnie 50% popełniłaby samobójstwo.
|