Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.05.2009, 08:21   #728
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Burt Podgląd Wiadomości
Fakt, te reklamy są dosyć frustrujące. Więcej ich niż na onecie.
Wyjątkowo nachalny sposób małych błyszczących grosików. Najgorsze są te na stronie głównej, bo wprowadzają w błąd. Wyglądają jak subfora.




A ta reklama przenosi nas do strony z ruletką. Ile to razy łapiąc jakiegoś trojana który podmienia DNS'y przekierunkowany byłem na strony z grami on-line. Jak jest różnica pomiędzy tamtymi stronami, a tą z tutejszej reklamy?

http://i42.tinypic.com/2z4icly.jpg

Jeszcze jedno. Wycina mi słowa z postów. Przy tym poście 2 razy i to właśnie słowa klucze do adkontekst.pl.
Proponowanie dodatków do przeglądarek nie jest tu rozwiązaniem.
Przepraszamy wszystkich za te reklamy, ale nie mamy z nimi nic wspólnego i myślałem, że szału dostanę, jak to zobaczyłem. Reklamy te pojawiają się jako dodatek do systemu statystyk stat.pl. Właściciele tego systemu (spółka należąca do Polsatu) zaczynają korzystać z tego w coraz bardziej bezczelny sposób. Zaczęło się od latających top layerów, a teraz takie coś.

Obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby te linki zniknęły, a jeżeli trzeba będzie, to zrezygnujemy ze stat.pl.

A co do reklam i AdBlocka to jak wiecie serwis utrzymuje się z reklam i jeżeli go odwiedzacie, to bylibyśmy bardzo wdzięczni za odblokowanie reklam na cdrinfo.pl Nie są jakoś bardzo nachalne, a bez nich moglibyśmy już dawno pakować manatki.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline