Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.05.2009, 09:19   #3
Desden
-=Advokat^Diabła=-
 
Avatar użytkownika Desden
 
Data rejestracji: 14.02.2005
Lokalizacja: Spira - real zone
Posty: 1,391
Desden zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
1a...taaa brakuje tego, jak wiele innego szkoda ze sie nie da dogrywac supportu przez odrebne pliki byloby fajnym rozwiazaniem dla tych co nie mają neta...np. posiadacze X360 zbanowanej konsoli by sie cieszyli z takich dobrodziejstw juz nie mmowie jakby skakali z radosci jakby napisy mozna bylo czytac..
1b.nie ma to jak linux...sony zawsze szlo w tym kierunku. Mnie tylko zastanawia czy kolejna generacja konsol $ony tez pojdzie tą ścieżką...


2. co do brakku mozliwosci odpalania gier z ps2 nie byłbym taki pewien...bo ma wyjsc GOW1/GOW2 dołączone do trójpacka z GodOfWarem3...więc albo dodadzą emulator dla ps3 i wszystkie ps3 beda mogły odpalac gry niezależnie od stanu fizycznego własnej architektory mowa tez o tych starych ps3 z 60gb dyskiem ktore mogly odpalac gry z ps2...albo GOW1 i GOW2 będą konwersją zrobioną na potrzeby PS3...pamietacie Tekkena5? Tam T1/T2/T3 co prawda w wersji arcade...ale były to konwersje automatowe zrobione na potrzeby ps2. Więc mozna tylko sie domyslac ze gow1 i gow2 bedzie konwersją na 80%....jak bedzie zobaczymy.

3.co do gier z PS store to mnie zastanawia czy takie gry dałoby sie przezucic na PC i odpalic potem na emulatorze w PC albo fizycznie na PS2 jesli nie czy kwestią byłoby zrobienie odpowiedniego loadera w przypadku ps2. Dosyć ciekawe. Zwłaszcza ze kilka gier z ps store na plycie dvd umieszczonej, albo hdd w ps2 ładnie by wyglądało i sony za to dziękowac by można było. Ciekawe czy ktos juz badał ten temat?

4. być moze blokada dalej jest bo te gry mają status jakiś prawny...akurat dany tytół. I byc moze stąd są te ograniczenia. Nie wiem wiedzą to spece z sony.

5. mysle ze to kwestia czasu...dla ps2 tez nikt nie myslał ze z usb mozna zrobić tak wiele pożytku i w koncu i PS3 sie dostanie...
__________________
Jesteś dzieckiem NEO to nie pisz do mnie!
Desden jest offline   Odpowiedz cytując ten post