Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.05.2009, 12:33   #10
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
wykop, bo ukazal sie nowy, oficjalny firmware do tego routera oznaczony 3.0.3.8
oczywiscie sa tez nowe utilisy, ktorych upgrade jest koniczeny (stare nie beda dzialac)

zmian niewiele - poprawiono kilka bugow w Download Managerze

ale, co dla mnie istotne:

- router w koncu widzi karty SD w czytniku (nadal nie widzi SDHC )
- podlaczenie drukarki okazalo sie smiesznie proste - wpiac wtyczke, zrestartwoac router i odpalic program PRINTER z nowych utilisow - dziala bez dalszych kombinacji, co wazniejsze - nie wymaga instalacji dodatkowej (mialem ja zaistalowana w systemie podlaczona przez USB, druk wystarczy skierwoac do tej samej drukarki i tez lyka )
- torrenty w koncu sie sciagaja (choc wolno)

pare dni potestuje, jak bedzie smigac zadowalajaco, kupie jakis PD (obecnie mam karte SD 1GB - malo... - a 16 nie widzi, jak juz pisalem)
niestety nadal nie widzi SDHD i nie dziala skaner (no w razie potrzeby moge przepiac bezposrednio pod komputer... zadnych zmian konfiguracyjnych, wiec daje rade)
a przynajmniej drukarka smiga nawet, jak komp jest z dala od biorka
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post