Dyskusja: Ad-Aware 6.0
Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.02.2003, 09:32   #58
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
[QUOTE]Majonez napisa***322;(a)\
**********************************
napisalem to co zawsze podkreslam - w czasie w ktorym "moderowales" bylo jako tako do czasu kiedy ilosc moderatorow przerosla ilosc krasnolodkow i kazdy robil co chcial. Poniewaz sadze ,ze ze wzgledow osobistych sledziles te dyskusje - to tez pewnie zauwazyles, ze nie ja postulowalem "rewolucje". Moja filozofia w sprawie moderatorow ( cenzorow - znam znaczenie obu slow - moja pani "od polskiego" zawsze mnie cenila) jest niezmnienna - nie moje forum i nie wtracam sie do tego kto tnie ( bo nie moderuje).
A ze nie lubie neofitow - niezaleznie od tego kiedy i na co sie nawrocili - to taki juz jestem
*******************************

[bgn teraz bezposrednio do Ciebie bez owijania w bawelne - chcialbym Cie kiedys poznac
*************************************
jak to mawial agent 007 nigdy nie mow nigdy - jest to malo prawdopodobne, ale mozliwe. Zycie przynosi tyle niespodzianek, tym bardziej ,ze rzadko ale parkuje niekiedy w okolicach Tawerny
************************************************** ************
wiesz dlaczego bo zawsze szanowalem Ciebie i Twoja wiedze - nie ma co ukrywac spora wiedze - nie tylko na tematy nagrywania - nie rozumiem dlaczego nie spozytkujesz jej na cos co przyda sie innym dlaczego tracisz czas i klawiature na pisanie bzdur na wywolywanie burd na forum
************************************************** ****************
co do bzdur - wolno ci miec takie zdanie, nawet krasula je ma wcinajac ciagle trawe, co do burd - nie przypominam sobie, chyba ze kazde zdanie odrebne od ogolnych tendencji jest burda i warcholstwem.
Bylo juz kiedys tak - ale mozesz tego nie pamietac.
Jesli zas chodzi o tzw.meritum moich "burd i warcholstwea " to dotyczy ono zasadniczo jednego - wywalania linkow czyli odniennej interpretacji regulaminu. A poniewaz w swoich zawilych sciezkach edukacji prawa tez sie uczylem - uwazam, ze linki sa dopuszczalne i juz. Nie widze roznicy w linku do altavisty od innego, a ci wszyscy ktorych tak sie boicie maja strone "wylozona"bez poszukiwan. Moze to co uwazam za sluszne jest "niedzwiedzia przysluga" dla autorow stron
************************************************** *************

- moze zrobisz cos dobrego dla foruum dla cdrinfo - jest sporo spraw ktorymi moglbys sie smialo zajac ale nie latwiej jest opieprzyc moderatora ze wywalil posta czy linka do softu - moze nie czytales mojego posta na opiniach takze skierowanego do Ciebie - przeczytaj - jednak poki co na pewno nie dojdzie do takiego spotkania
*************************************
to juz komentowalem, ale powtorze za Hrabia z wroclawskiego Rynku
..," i tym caly jest ambaras, zeby dwoje chcialo naraz...."
czyli ja tez musze chciec drogi majonezie, a poki co nawet o tym nie myslalem czy moge chciec
************************************************** *******
- bo w tym momencie nasza rozmowa na pewno dotyczylaby mojego obecnego wrazenia o Tobie - a nie jest ono zbyt mile - nie zebym mial Cie zwyzywac czy cos - na to jestem juz zbyt doroslym czlowiekiem i raczej inteligentym zeby w cos takiego sie bawic - nie lubie jakiegos krecenia dlatego sprobuj mi powiedziec dlaczego tak nie lubisz osob nadzorujacych cokolwiek dlaczego coraz wiecej Twoich postow dotyczy niezadowolenia z forum z moderatorow itp
************************************************** *
to wyjasnilem chyba na poczatku
**********************************
ok starczy
********************
i tu jestesmy zgodni


PS bgn Yahol bez c przed h
**********************
zauwazylem, ale :
1.nie chcialo mi sie poprawiac
2. o Yaholu zawsze mysle z uczuciem sympatii i wtedy mi wychodzi
takie dzwieczne "h", ktore w jezyku polskim pisze sie przez "ch"
************************************************** *****
no to zesmy sobie popisali
buzka

Ostatnio zmieniany przez bgn : 03.02.2003 o godz. 10:08
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post