Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.05.2009, 17:51   #765
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez Podgląd Wiadomości
Reetou, nie ma się czym chwalić
Chwalić? Nie, informować... Że jest narzędzie, które radzi sobie doskonale ze współczesną, nachalną internetową reklamą.

Tak, rozumiem Twoje stanowisko i prośbę z tym związaną, ale mam alergię na wszelakie niechciane, wyskakujące okienka jeżdżące po całym ekranie, migoczące banerki, itp. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby coś mnie zainteresowało z tych reklam, za to zasłaniają pożądane treści i wymagają ode mnie dodatkowych akcji, czyli są zbędne i wkurzające. Ergo nigdy więcej reklam.
Reetou jest offline