Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.06.2009, 09:30   #9
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a znacie jakies sklepy z akcesoriami foto?
na razie Corka mnie wola, potem dodam aktualizacje ostatnie

zaktualizowano post pierwszy
na dniach zredaguje go w bardziej przejzysta forme

mam tez watpliwosci co do linku hotukdeals - sam mieszkalem w UK i moge sypnac dziesiatkami linkow, ale 99% artykulow i tak do polski sie nie da zamowic, wiec nie wiem, czy jest sens umieszczania tego typu rzeczy

dodalem CLO i PLATNOSCI
jezeli macie uwagi - piszcie
szczegolnie rozdzial o cle wymaga rozwiniecia

temat zdechl po 2 dniach? caly czas dodaje sklepy a tu nic - zero komentow
temat zakupow w necie zawsze byl goracy jak sie przewijal w innych tematach, kazdy mial wiele pytan co i jak, a tu posucha...

tak tak wiem - zly dzial

Ostatnio zmieniany przez nimal : 02.06.2009 o godz. 22:24
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post