Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.06.2009, 11:59   #11
pepelodz
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.06.2009
Posty: 3
pepelodz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam was wszystkich
Posiadam tez routerek WL-500gP V2 i mam taki problem. Wgralem najnowszy soft 3.0.3.8 podlaczylem do niego dysk w kieszeni na USB 60 GB. Dysk mam sformatowany w system plikow EXT2 za pomoca aplikacji Paragon Partition. Nastepnie w USB Aplication wlaczylem udostepnianie w sieci z kontem. Stworzylem 2 uzytkownikow i nadalem im hasła oddzielne. Stworzylem tam tez katalogi i kazdemu uzytkownikowi przypisalem inne prawa (zapis/odczyt). Wchodzac przez otoczenie sieciowe wstukuje w oknie ktore sie pojawia login uzytkownika i haslo pokazuje mi katalogi ale do katalogu do ktorego ten zalogowany uzytkownik ma prawo zapisu nie mozna nic zapisywac. Na dysku tworzy sie tez katalog SHARE w ktorym bez problemu mozna zapisywac a w tych co nadalem prawa nie mozna. Sprawa ma sie natomiast dobrze jak dysk jest sformatowany do partycji FAT32 wtedy nadane prawa dzialaja ok i juz mozna zapisywac w katalogach. ale nie chce FAT32 bo ograniczeniem sa pliki 4GB Moze ktos sprawdzic jak sprawa wyglada u niego ?


Zastanawiam sie na tym softem OLEG upgrejdowany wersja r308 ale nie znam sie na linuxie i nie potrafie tego skonfigurowac. Potrzebuje tego routerka zeby sciagal torrenty i dzialal z udostepnionym dyskiem w sieci tak jak napisalem(kilka uzytkownikow z wlasnymi haslami i maja przypisane rozne prawa dostepu do katalogow) Moze ktos jest mi w stanie pomoc to skonfigurowac ale chce tez wiedziec czy wy tez macie na orginalnym sofcie taki problem.

Moje gg 9261785 bede ogromnie wdzieczny bo stoi teraz bezuzyteczny
pepelodz jest offline   Odpowiedz cytując ten post