Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.06.2009, 13:32   #13
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
dodano, dzieki jesi, prosze o wiecej

___________________________

nie ma ograniczen co do kategorii - kazdy link z kosmetykami, ciuchami, elektonika, odzywkami dla kulturystow czy akcesoriami erotycznymi moze sie komus przydac! znasz - dawaj
brak np tu audio/video, brak czegokolwiek z kategorii tunning/czesci samochodowe
a to ludzie ciagna na tony - tylko ja nie znam adresow bo sie tym malo interesuje, ale setki innych osob chetnie pozna te adresy i mi sie to moze przydac, i Tobie, i kazdemu innemu
jakis rok temu rozleklamowalem tu mymemory - na dzien dzisiejszy wiem o prawie 10 osobach ktore tam dokonaly zakupow z tego forum a o ilu nie wiem? czyli WARTO sie taka wiedza dzieli - Ciebie to nic nie kosztuje, a moze ktos poda link, ktory zainteresuje i Ciebie

zakupy wysylkowe, szczegolnie za granica, wieza sie z pewno obawa
nie kazdy tez do konca jest przekonany, czy dobrze zrozumial regulamin/warunki paltnosci albo zasady dostawy
dlatego warto sie dzielic wlasnymi doswiadczeniami w tym zakresie

/* nie jest to pisane do zadnej konkretnej osoby - ot taki apel ogolny

Ostatnio zmieniany przez nimal : 03.06.2009 o godz. 13:34
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post