Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.06.2009, 16:15   #46
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,250
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Za 49 to nie, bo przy tym abonamencie trzeba sporo do lapka dopłacić.

Mi odchodzenie z Plusa w tej chwili nie opłaciłoby się zbytnio, szczególnie, że cenowo najlepsza alternatywa - Play - tymi gierkami, które stosuje, zamiast mnie przekonać, to raczej mnie zniechęca (skoro tak sobie pogrywają z konkurencją, to jak będą niedługo z klientami?) Dlatego postanowiłem wziąć abonament jeszcze na dwa lata, a potem zobaczę.

Dużo ostatnimi czasy dzwonię i to raczej nie ulegnie zmianie, bo muszę (jak nie musiałem, wygadywałem 25-30 minut/mc). Tak więc postanowiłem wziąć umowę na 75 zł i jakiś przyzwoitszy telefon. Nie chciało mi się iść do salonu (straszne tam kolejki, jakieś umowy rozwiązują ), więc poczekałem na telefon.

Wziąłem umowę minutową 6000, spodziewając się, że i tak po 2 - 2,5 roku mi się skończy. Poza tym grzecznie poprosiłem o czarny telefon i o wysyłkę na adres lubelski, a nie ten z umowy.

Gdy zadzwonili z działu potwierdzeń dokonałem korekty umowy na 4000 minut (trochę drożej za minutę, ale pomyślałem, że wtedy zobowiązanie skończy się po niecałych dwóch latach). W międzyczasie zobaczyłem na serwisach aukcyjnych, że z używanych czarnych modeli ściera się nieco farba (SE W890i) i chciałem poprosić o srebrny telefon, ale zapomniałem.

Na trzeci dzień (roboczy) telefon od kuriera. Kurier jest we Włodawie... Przyjeżdża kobita po południu, wyciąga umowę i telefon. Pudełko z telefonem odkładam na bok, biorę się za umowę i co widzę? Tak! 6000 minut Kij z nimi, wciąż się wahałem więc pomyślałem, że zrobię coś, za co by mi doktor z którym miałem metody manipulacji postawił dwa z dwoma w indeksie - podpiszę. O ile reszta będzie w porządku rzecz jasna. Nawet była, bo oczywiście telefon dostałem srebrny

W zasadzie powinienem był odesłać kuriera, żądając spełnienia moich warunków co do joty, ale nie skorzystałbym, gdyby mi przysłali czarny model, więc tylko te rachunki pozostają wysokie (w razie, jeśli zechcę szybciej zakończyć umowę, czyli jeśli będę dzwonił dużo więcej niż w abo). Inna sprawa, że już sobie postanowiłem, że następnym razem będę wszystko załatwiał osobiście i to tak, że ciężko będzie o bardziej upierdliwego klienta (już kurier miała dziwną minę, kiedy zabrałem się za czytanie umowy "od deski do deski")...

Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Zastanawia mnie jeszcze jedno - teoretycznie regulamin obowiązuje od lipca, ale przecież ludzie mogą podpisywać umowy także i teraz (w czerwcu). I według jakiego regulaminu wtedy zostaje ta umowa zawarta? Według nowego jeszcze nie bardzo może, jeśli według starego natomiast to też zmiana w lipcu nastąpi, co też byłoby (dla operatora) bez sensu.
Według nowego. Jest napisane o zmienie w lipcu po prostu i klient z góry ją akceptuje.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online