Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.06.2009, 22:27   #58
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,274
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wiecie co? przyszło mi do głowy, że może zechce mi się jednak pokłócić o to, że chciałem skorygować przy potwierdzaniu umowę minutową z 6 000 na 4 000 minut, a przysłali mi jednak na 6 000...

To, że mam jeszcze czas na zerwanie umowy, jako, że była zawarta na odległość, to wiem. Zastanawia mnie jednak:
1. Czy jest szansa, że sprzedawca się ugnie zagrożeniem zerwania umowy (wiem, to pytanie retoryczne, ale zastanawia się, czy wydaje Wam się, że jest szansa nawiązania współpracy, czy raczej nie mam co liczyć na szczęście). A jeśli tak, to:
2. Jakie są możliwości dokonania takiej korekty po podpisaniu? Aneks przesłany mi kurierem (powiedzmy, że nawet odżałuję i zapłacę za niego)? Czy tylko rozwiązanie umowy i podpisanie drugiej?
3. I wreszcie - jeśli podczas rozmowy się zdenerwuję (zdarza się) i postanowię zerwać umowę choćby z faktu braku chęci współpracy, to jak to właściwie zrobić (nie mam w tym zbyt wielu doświadczeń). Piszę odmowę i wysyłam ją razem z telefonem do miejsca, skąd telefon i umowa przyszły? I czy jest jakiś wzór na taką "odmowę umowy"?

Jeśli to za dużo zachodu, to nie będę się bawił, podpisałem umowę, bo jest w miarę korzystna, ale jeśli jest szansa na w miarę bezbolesne skorektowanie jej (aneks do umowy), to chętnie skorzystam
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post