Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.06.2009, 06:35   #59
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
Ja już przelazłem do Play Fresh. A telefon kupiłem w sklepie.
Play sporo namieszał na rynku, nagle wszyscy obniżyli ceny w prepaid o 50%* .
I faktycznie abonament teraz opłaca sie jedynie wtedy gdy chcemy telefon za zeta.

We freshu jest 29gr i pakiety do play i stacjonarne za 5gr .. plus promocje, darmowe sms po doładowaniu (liczone w tysiącach).
I nikt nie zmusza mnie do pompowania konta co 3 miesiące
Chociaz w promocji abo Playa był pakiet 500 minut za 15zł... to już wychodzi taniej niż telefon VoIP...

Ale oczywiście prezentów nie ma. Operator jak bank - chce pieniędzy.
Jak mi sie znudzi przeniose numer gdzie indziej I to kolejna zaleta karty vs abonament.

*wszyscy? nie no nie wszyscy. moj "kochany" taktak dalej ma oferte rodem z roku 2005... 59gr za minute! WOW!
A wiecie że do tej pory przysyłają mi smsy konkursowe i zachety przejscia na abo? mimo ze jestem u playa juz pare tygodni...
hmm.. może to już dawno nieaktualne, a ja o tym nie wiem, ale wydaje mi się, że jak w plusie (simplus) cały czas za minutę do innych sieci płacę coś około 70 groszy za minutę..

Przeniosłem się do tej sieci ze względu na w miarę tani dostęp do internetu, ale ponieważ i tak od dłuższego czasu go nie używam, to może rzeczywiście poznać się bliżej z Play..?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post