Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.06.2009, 08:11   #66
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
az tak malo to nie gadam
de facto z Zona gadamy coraz wiecej - przez te tanie ramowy

fakt, ze na pierwszy zut oka oferta Play oraz Heyah w tej chwili wyglada na lepsza niz Taktak (reszta to jednak 100lat za murzynami), ale, ze na razie mi odpowiada, to nie szukam opcji przejscia

od Play odstrecza mnie tylko jeszcze jedna rzecz - 79gr dla ludzi z obcych sieci, nawet VoIPy polskie czasem maja dorzej (nie pamietam ktory - chyba tlen)
a jednak jak rodzina ma do mnie dzwonic za 29gr (lub free jezeli jada na erajednstkach akurat) a za 79 - to jest roznica
a co - znowu mam robic rewolte i namawiac wszystkich do przejscia na Play? wole poczekac - ceny wszedzie spadaja

to juz bardziej mnie kusi 44gr za polaczenia do EU w Heyah - tylko teraz wrocilem do Polski i poki nie wyjedzam to mi malo potrzbne
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post