Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.06.2009, 19:49   #86
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,266
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez woitas Podgląd Wiadomości
ps. słyszałem, że od lipca wchodzi nowelizacja, która uniemożliwi rozwiązanie umowy bez konsekwencji finansowych w przypadku zmiany regulaminu.
czyli w sytuacji, gdy operator ubzdura sobie np. że od następnego m-ca podnosi o 100% ceny za połączenia, to mogę mu nagwizdać?
Nie, zmiana podstawowych warunków umowy nadal będzie się wiązała z możliwością braku akceptacji przez Abonenta i w konsekwencji rozwiązaniem umowy bez konsekwencji. Nie będzie tu już możliwe w przypadku niewielkich zmian w regulaminie, interesuje mnie tylko, jaka jest konkretna definicja tego, co to jest "niewielka", a co "wielka" zmiana.

Cytat:
Napisany przez Zetoxa Podgląd Wiadomości
potwierdzam, zerwanie umowy bedzie baaardzo trudne od lipca,
plus mógł zaczekać, czemu nie zaczekał, nie wiem
Mogli o tym jeszcze nie wiedzieć. Zerwać umowę zawsze można, tylko nie zawsze bez konsekwencji Swoją drogą od lipca wysokość kary umownej, zgodnie z przepisami, ma być pomniejszana proporcjonalnie do czasu, jaki pozostał do końca umowy, a nie tak, jak do tej pory, że rezygnując w połowie czasu trwania umowy płaciło się 80% wartości kary umownej.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post