Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.06.2009, 20:39   #4
kaczakat
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.06.2009
Posty: 7
kaczakat zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dzięki za odpowiedzi.
Transfer udało mi się podnieść do 2.2MB up do konsoli i pozostaje 1,1 przy downloadzie. Okazało się, że ten serwer w wersji 0.8.5 działa z nowszą nakładką (?) by vtecorona (choć wersja 1.4, pewnie inny "typoszereg"), wcześniej ten program mi nie chodził bo odpaliłem go z wersją serwera 0.8.1 na konsoli. To zawsze coś.
Próbowałem nie tylko WinHIIP ale też i tymi nakładkami coś odczytać po podłączeniu do PC. Ale choć widzi dysk nie rusza TOC.
Nie mniej jednak na konsoli dysk jest widziany, gry chodzą normalnie. HDloader 0,8C działa, SMS widzi dysk (choć oczywiście nic na nim dla niego nie ma i widzi jedynie jakiś katalog) i obie wersje serwera wgrywają i odczytują dane.
Darek podpinasz dysk przez jakieś USB?
Zrobiłem skan MBR WinHIIP'em. Nie dałem opcji napraw. Jak jest coś nie tak to chyba by dał znać? Po prostu komunikuje, że to nie jest MBR dysku PS2.
Biorąc pod uwagę powyższe na razie odpuszczę sobie jego naprawianie, bo jak jest niekompatybilny z USB to tak na prawdę popsuję MBR. Byłem przekonany, że gdzieś na forum ktoś opisywał sposób na łączenie się dysku od PS2 przez adapter USB. Pogrzebę w szafie i spróbuje złożyć jakiegoś PCeta z zabytków. Do laptopa raczej nie podłączę kontrolera PCI choć myślałem już jak by tu przejściówką SATA-IDE wpiąć się do E-SATA. Ale kabelek nie pasuje .
__________________
compal ifl90, PS2 74004 +Modbo760, ;PS2 SCPH-3003+NA+Samsung250GB+Modbo760,
kaczakat jest offline   Odpowiedz cytując ten post