Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.07.2009, 07:07   #78
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Poczytałem trochę i te słuchawki Creativa (Aurvana LIVE) są rzeczywiście dobrze oceniane i polecane nawet na forach audiofili (no, bez przesady). Będę je musiał gdzieś znaleźć i przesłuchać, bo w ciemno kupować to jednak ryzyko..

A może ktoś miał z nimi do czynienia?
Posłuchałem i.. kurcze, chyba są dobre

Chyba, bo słuchanie w supermarkecie lepszych słuchawek trochę mija się z celem, przy różnych źródle dźwięku (no tu akurat miałem własny odtwarzacz) i sporym ogólnym hałasie.

Ale trochę je posprawdzałem i zrobiły na mnie pozytywne wrażenie. Na tyle, że dobre modele Seinheisera, które porównywałem, wypadły zdecydowanie gorzej (555). Co ciekawe planowałem również kupno słuchawek przenośnych i przymierzałem się do KOSS'a KOSTA PRO. Jak posłuchałem ich po próbie z Creativami, to zniesmaczony odłożyłem na półkę. Później w innym sklepiej, kiedy ucho trochę 'odpoczęło', a porównanie było z innymi słuchawkami przenośnymi, odczucia były zupełnie inne

Tak więc KOSS'y sobie sprawiłem (na razie trochę charakterystyka dźwięku mi jeszcze nie odpowiada, ale czytałem wiele wypowiedzi, że te słuchawki muszą się 'ułożyć'), a o słuchawkach do komputera cały czas myślę. W MM mają jeszcze mieć ze dwa trzy modele KOSS'a i AKG, które chcę porównać, ale te Creativy kuszą mnie coraz bardziej
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post