Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.07.2009, 13:01   #21
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez woitas Podgląd Wiadomości

drugi film, na myśl o którym robi mi się mokro w majtach, to AVATAR James'a Cameron'a

(...)
Wszystko wskazuje na to, że Avatar spełni oczekiwania. Według każdego, kto widział, sceny zapierają dech w piersi. Zatem wychodzi na to, że 18 grudnia tego roku nastąpi wielka rewolucja w kinie!
hmm.. zwykle po takich zapowiedziach tracę jakiekolwiek zainteresowanie filmem, bo wiem, że będzie tylko rozczarowaniem. Ale to Cameron, który ma u mnie duży kredyt zaufania, więc.. jestem zainteresowany

Poszukałem trochę, ale trudno jest znaleźć jakikolwiek trailer z tego filmu (poza kilkoma zdjęciami). Widział ktoś taki?



I żeby nie było OT, to ode mnie też coś, na co czekam z niecierpliwością:

2012

Cytat:
An epic adventure about a global cataclysm that brings an end to the world and tells of the heroic struggle of the survivors.



Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=Hz86T...eature=channel
__________________


neverending path to perfection..

Ostatnio zmieniany przez andrzejj9 : 11.07.2009 o godz. 13:05
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post