Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.07.2009, 14:35   #5
Ghost_mode
< pojawia się i znika >
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Ghost_mode
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Posty: 1,281
Ghost_mode niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez HHHH Podgląd Wiadomości
Mam ten sam problem. Płyta z nawigacją do mojej BMW 5 jest już trochę porysowana i korzystam z kopii którą zrobił chyba poprzedni właściciel. Nawigacja z 2007 roku nagrana na płycie DVD DL. Obecnie korzystam z kopii nagranej na płytę TDK DVD+R DL ale nie jest już w dobrym stanie i chciałem ją ponownie przegrać.
Programy wyżej wymienione przez autora tematu nie wykrywają jakichkolwiek zabezpieczeń. Próbowałem przegrać Alcoholem 120%, obraz zrobił bez żadnych problemów. Nagranie również przebiegało bez najmniejszych kłopotów tylko po nagraniu nie widać żadnych plików na płycie, nie wiem czy to wina źle wypalonej plyty czy jakiegoś super zabezpieczenia, narazie jdną płytę DL mam do kosza a biorąc pod uwagę, ze cena jednej to 8zł nie chcę marnować kolejnych. Zamieszczam screena zawartości płyty:
http://img31.imageshack.us/img31/7721/navi2007.jpg
Przegrywałem nagrywarką Pioneer DVR-115D
jeżeli wrzucasz płytę do komputera, z której chcesz zrobić obraz i w exploratorze widoczna jest zawartosć,

natomiast po nagraniu nawet komputer nie odczytuje takiej płyty to jak chcesz aby nawigacja to zrobiła ?
To nie kwestia zabezpieczenia, po prostu spaprałeś proces kopiowania...
__________________
ghost_mode (at) wp . pl

Ghost_mode jest offline   Odpowiedz cytując ten post