Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.07.2009, 17:28   #64
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
Ciskasz się jakbyś kurde nie w Polsce zakupy robił... Kto każe sprzedawać buble? KLIENCI! Bo klient chce kupić tanio. I wydaje mu się, że za parę 5 złotych kupi sobie niezawodnego, niezniszczalnego mercedesa.

Ale jest inny problem, który mnie boli. Bo ja zawsze byłem zwolennikiem idei, że kto kupuje tanio, dwa razy kupuje. Zawsze wolałem wybrać sprzęt droższy, ale o lepszych parametrach, czy choćby wykonany z lepszego materiału. Problem w tym, że przy zalewie rynku tandetą ze wschodu te droższe, uznane marki chcąc utrzymać się na rynku, musiały mocno pościnać koszty, a odbyło się to niestety kosztem jakości. I w tej chwili ciężko jest kupić coś dobrego.
Ze co prosze ?
Skoro handel taki nieprzyjazny dla sklepikarza to dlaczego tylu ich jest ? Masochiści czy jak ?
Smieszy mnie po prostu utyskiwanie tych bidnych sklepikarzy. Bo i tak na koncu najbardziej pokrzywdzony jest klient.
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post