Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.07.2009, 19:16   #165
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Czyli co, generalnie nie możesz z abonamentu przenieść numeru do prepaida? Z tego powodu, że był to telefon na firmę?
Dokładnie tak. I myk z przeniesieniem do innej sieci też nie wchodzi w rachubę, bo z firmowego konta mogę przenieść telefon do innej sieci tylko na abonament dla firm. A abonament się w tej chwili nie opłaca w żadnej sieci.

Mógłbym oczywiście zrobić cesję na osobę prywatną, ale wtedy (pisałem już) musiałbym zaakceptować warunki nowego regulaminu, a tym samym płacić im haracz jeszcze przez 1,5 roku. Nie opłaca mi się, a na numerze mi nie zależy.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post