Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.07.2009, 08:32   #407
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Mam też arkusz w Excelu. Sam go zrobiłem. Z 8 lat temu i nawet nie wiem jak działa

Do mnie kilka lat temu wysłano kartę z BPH - Bursztynową. Wartosć - 500 zł . Połamałem ją natychmiast. Potem miałem kartę Srebrną BPH - sam załatwiłem. Z trudem bo bank nie rozumie pojęcia honoraria. Ale była rok bez opłat, potem ją oddałem,żeby nie płacić.

W sumie jakby do mnie przysłali takiego maila, nie obraziłbym się. Karta rok bez opłat ? Czemu nie. Ale dla mBanku jestem chyba zbyt nowym klientem.

W jakiejś gazecie przeczytałem,że w obecnych warunkach, kredyt na kredytówce nawet by się opłacał. Zamiast kredytu gotówkowego. Bo przy gotówkowym są ubezpieczenia, prowizje i inne opłaty. A KK trzeba by tylko regularnie spłacać. Trzeba by to policzyć ale do tego potrzebny jest finasista, bankowiec, księgowy(a).... Może ktoś to u nas rozpatrzy ?
__________________

SITH LORD

Ostatnio zmieniany przez Jabba the Hutt : 24.07.2009 o godz. 08:40
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post