Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.08.2009, 22:32   #12
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez michu999 Podgląd Wiadomości
Zwracam także uwagę ze kieszeń Welland ME-340J to kieszeń przeznaczona do napędów CD-ROM --> nie posiada przedniej klapki maskującej (mi to nie przeszkadza bo idealnie pasuje mi od obudowy). Dysk działa jako eSATA i na razie nie mam powodów do narzekań.

EOT, pozdrawiam
Jako uzytkownik Wellanda, zwracam uwage, ze kieszen 5 1/2 cala posiada zarowno klapke (maske), jak i szyny mocujace dysk!. - za niewielka doplata
Twoj EOT - to czego dotyczy?
Fysku czy dyskusji?
Bo pasuje jakos ni w 5 ni w 10.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post