Dyskusja: [Sprzedam] Dysk Twardy Seagate 80GB ST380020A
Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.08.2009, 23:57   #43
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@andy
Kolega Partix NIE CHCIAŁ KUPIĆ DYSKU. Ktoś chce sprzedać dysk, Ty nie chcesz go kupić, to nie zabieraj głosu !.

Czas w końcu zrozumieć, że nie należy wtykać nosa w cudze sprawy. Ten temat nikomu nie pomógł, bo jak ktoś faktycznie byłby zainteresowany kupnem i wie co to SMART to sam o to poprosi bez pomocy Patrixa. Wątek ten jednak z pewnością zaszkodził sprzedającemu. Jestem pewien, że przed wystawieniem tu jeszcze czegoś będzie miał duże opory, jeśli w ogóle to zrobi.

Po co komentarze typu :
"chcę zobaczyć czy nie naciągasz",
"ten dysk ledwo zipie",
"w bajeczki o "pochodzeniu" nie wierzę",
"ja tego dysku nawet za 2 dychy bym nie chciał",
"sam teraz widzisz jakiego zajechanego grzmota od kogoś odkupiłeś"
, pytam po co ?. Patrix nie jest stroną w sprawie, nie sprzedaje, nie kupuje i nikt go nie prosił o pomoc.

Od początku rozmowa była nastawiona na znalezienie czegoś, czym można było zdeklasować ten towar no i udało się to wspaniale. Jak miło jest komuś dowalić pod przykrywką dbałości o innych, to od razu usprawiedliwia wszelkie działania prawda ?. Przykro patrzeć na ludzi, którym sprawia to wyraźnie przyjemność.

To urządzenie jest stare, ma śmieszną cenę i mimo tego co twierdzą niektórzy jest sprawne. Z tego tematu, który prowadziła jednak osoba zupełnie NIEZAINTERESOWANA kupnem wyszło natomiast, że mamy do czynienia z padającym trupem, a cała sprzedaż to jeden wielki szwindel.

Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
@Arepo odnośnie tego działu. Fakt ludzie krytykują ceny, jakość ale to wychodzi NA DOBRE tym którzy zdecydowali by się kupić.
Mam inne zdanie, pewnie dlatego że nie widzę aby ktokolwiek coś tu kupił .


pozdrawiam
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post