Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.08.2009, 14:54   #183
jesi
Forumator
 
Avatar użytkownika jesi
 
Data rejestracji: 11.09.2006
Lokalizacja: łódzkie/śląskie
Posty: 884
jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jerry from hell Podgląd Wiadomości
To teraz ja. POtzrebuje coś 2,5 cala z zasilaniem z usb. 250 lub 320. Tylko zastanawiam sie jaki?
Szajsung? seagate? transced storejet (co to wogóle jest)? czy może verbatima? Cena nie gra roli. Prędkość też. Chodzi mi tylko o jakość. (bezawaryjność) Dysk będzie służył tylko do magazynowania (filmy, mp3).
Ja polecam coś ze stajni Freecom. Bardzo solidne wykonanie (obudowa) i bezawaryjne. Obecnie mam już drugi dysk tej firmy i nikt nic innego by mi nie wcisnął Obudowy są aluminiowe (seria Classic i Mobile Drive) lub silikonowe (ToughDrive), pojawił się jeszcze teraz malutki XXS w gumowanej obudowie. Ze swojej strony polecam Mobile Drive'a, którego miałem oraz ToughDrive'a, którego mam teraz. Zaletą jest chowany kabelek w obudowie.
Wspomniałeś o Samsungu i Verbatim. Wykonanie woła o pomstę do nieba Obudowy Samsungów to "błyskotki", a Verbatim to tandetny plastik udający aluminium (dobrze, że mogłem oddać do sklepu)
jesi jest offline   Odpowiedz cytując ten post