Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.02.2003, 11:36   #3
Druss
Costam
 
Avatar użytkownika Druss
 
Data rejestracji: 20.05.2002
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 1,722
Druss zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ten cd-rom to nie najlepszy zakup, teraz czy bedzie czytal czy nie zalezy od tego na jakich plytach bedziesz nagrywal i z jaka predkoscia, dla porownania Lg52x mojego kumpla nie chcial odczytac plyte Akoss nagranej x32, a jego nagrywarka TDK miala z nimi wielkie problemy.
__________________
Czasami jest tak a nie inaczej
Pioneer DVR-115D
Liteon IHaS-124
Druss jest offline   Odpowiedz cytując ten post