Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.09.2009, 06:27   #1
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Ogłoszenia o pracy [ HUMOR ]

Może nie powinienem się chwalić, że zdarza mi się takowe przeglądać, ale zakładam, że wszystkie powiązania z forum już usunąłem, więc zaryzykuję W każdym razie jak czasami różne ogłoszenia przeglądam, to rzucają mi się w oczy niektóre kwiatki Zwykle szybko o nich zapominam i.. w sumie szkoda, bo tak jak i przykładowo niektóre aukcje na Allegro, potrafią spowodować uśmiech

Wczoraj trafiłem na dwa takie i pomyślałem, że warto by je umieszczać. Spróbuję więc. Temat raczej nie będzie uzupełniany często (chyba, że ktoś się dołączy - zachęcam ), ale jak czasami będę coś przeglądał i rzuci mi się w oczy ciekawe ogłoszenie, to nie omieszkam wkleić

No więc dwa wczorajsze:


1.

http://www.grafton.pl/index.php?opti...refNum=1111647


I żeby nie było. Szanuję osoby, które dobrze wykonują swoją pracę, a mimo to otrzymują za nią niewielkie wynagrodzenie, ale kiedy idzie to w parze z taką listą wymagań (nawet takimi powiedzmy 'mało precyzyjnymi') to zaczyna to wyglądać komicznie. Rozumiem jeszcze, kiedy jest to nabór na praktyki, ale tutaj takiej informacji nie ma. W każdym razie wysoka kultura osobista z pewnością się przyda, kiedy trzeba będzie na taką ofertę zareagować



2.

http://www.praca.pl/site/s,joboffers...rom,email.html

Cytat:
dobra znajomość języka angielskiego jest wymagane
Polskiego rozumiem już nie?
(i tak wiem, to zwykła literówka, ale akurat w tym przypadku mnie rozśmieszyła )


c.d.z.ż.n.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online