Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.09.2009, 21:35   #1
Mateyko
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.09.2009
Posty: 6
Mateyko w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zawieszający się USBAdvance ?

Witam serdecznie,

chciałbym zasięgnąć rady bo może ktoś spotkał się z podobnym problemem co ja. Chciałbym dodać że zadałem to samo pytanie już na innym forum lecz niestety nie uzyskałem odpowiedzi.
Przejdźmy do rzeczy:

Posiadam PSTwo SCPH 75003, używam FMCB w wersji 1,8 oraz USBAdvance wgranego też na MC. Dysk 40GB 7200.7 Seagate w obudowie. Po sformatowaniu dysku (wszystko według instrukcji ntfs >> ul_format >> fat32) najpierw próbowałem wgrać obraz ale USBAdvance nie wykrywał dysku (ogólnie się tak jakby zacinał) następnie sformatowałem jeszcze raz dysk i też nic (znowu USBAdvance się zaciął) zmieniłem dysk na Maxtora 40 GB, to samo.
Dyski sprawdzałem ze zworką i bez, formatowałem ul_formatem i USBExtreme, odłączałem je z "bezpiecznym usuwaniem sprzętu" i bez, próbowałem na USBLoaderze, 3 innych kopiach USBExtreme i nadal nic. Wykorzystałem już chyba wszystkie kombinacje na tych dwóch dyskach i nadal nic.

Dodam jeszcze że pod uElf'em dyski są widoczne. USBAdvance po włożeniu PENa (Kingstone 2 GB) widzi go.

Mógłybym prosić o pomoc ? Szukałem i czytałem większość artykułów o USBExtreme i nigdzie nie znalazłem odpowiedzi.

Z góry wielkie dzięki za pomoc !

Pozdrawiam.

EDIT.
Myślałem też że może być problem z obudową (a dokładnie układem odpowiadającym za transfer) czy to jest możliwe ?
Mateyko jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online