Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.09.2009, 06:36   #3
Mateyko
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.09.2009
Posty: 6
Mateyko w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam Berion,
dziękuję za odpowiedź natomiast wyczytałem w innym poście że do USBAdvance nie da się "dograć" zewnętrznego pliku USBD.IRX. Mam nadzieję że się mylę.
Nie wiem tylko jak sprawa ma się do tego że nawet SMS widzi dysk natomiast USBAdvance zawiesza się (nie że nie wykrywa dysku tylko dosłownie łapie freez'a i jedynie reset konsoli pomaga)

Jeszcze raz dziękuję Berion za odpowiedź.
Pozdrawiam.

---

Przepraszam za double-post ale nie mogłem edytować swojego poprzedniego posta.

Myślałem też nad taką opcją aby sprawdzić ten dysk myPS2 czy będzie działać z innymi modułami USBD.IRX ale wydaje mi się że one i tak nie będą miały wpływu na USBAdvance. Z tego co mi wiadomo SMS pobiera moduły z MC (nie tylko, ale to taki skrót myślowy) natomiast USBAdvance chyba ma już wbudowane, tak ? Przez co nie mam jak spróbować zastosować innego USBD.IRX.
Nie mam też pojęcia co jest przyczyną zawieszania się programu...

Zostały mi chyba 2 rozwiązania:

1. Moja obudowa nie "współpracuje" z USBAdvance i jego modułem USB
bądź:
2. Mam nieodpowiedni plik USBD.IRX do USBAdvance (tylko gdzie mam go podmienić ?)

SMS i uElf działają z dyskiem bez problemu.


EDIT. Czytałem na forum tematy dotyczące USBD.IRX ale w żadnym nie znalazłem rozwiązania dla siebie.

EDIT2. Coraz więcej czytałem o module USB i teraz nie wiem czy zmiana USBD.IRX w MC w ogóle może zmienić sytuację w USBAdvance, proszę mnie poprawić jeżeli się mylę.

Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniany przez Berion : 25.09.2009 o godz. 10:27 Powód: //dp
Mateyko jest offline   Odpowiedz cytując ten post