Dyskusja: NWN i cd key
Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.02.2003, 15:25   #8
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
nie wiem jak to jest dokladnie z nwn bo nie mam czasu tego zainstalowac, ale wydaje mi sie ze podobnie jak w Return TO Castle Wolfenstein.

Otoz wyglada to tak, ze do instalacji nadaje sie wiekszosc kluczy z generatora. Natomiast przy polaczeniu z serwerem juz nie jest tak kolorowo.
Przy probie zaladowania sie na "nie scrackowany" server RTCW dostaje sie komunikat "CD-KEY BANNED" - i na tym sie konczy zabawa

Druga sprawa jest to, ze server wykryje 2 zduplikowane klucze nawet jezeli sa jak najbardziej oryginalne.

Rozwiazanie jakie jest stosowane w RTCW na serwerach to dopisanie kilku linii w pliku, ktore oszukiwaly serwer i uniemozliwialy sprawdzenie czy KEY jest oryginalny czy nie.

No ale jak powiedzialem to bylo w RTCW i nie wiem czy podobny mechanizm dziala w NWN (chociaz wydaje mi sie ze tak)
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post