Cytat:
Napisany przez Patrix
Więc dostosowałem się do opcji drugiej, lecz skoro Wy mi tu jakieś Delty i Seasonice wyróżniacie to mi się włos zjeżył i wkroczyłem bo to czy Asrock czy Asus czy Gigabyte czy DDR2 czy DDR3 jedno licho pali się tak samo 
|
Chcesz powiedzieć, że Delta to złe zasiłki?
pójdę na łatwiznę i wkleję z innego forum:
"Co do zasady szeroko dostępne na polskim rynku zasilacze, które można polecić produkuje 7 fabryk: CWT, Delta, FSP (Fortron), Seasonic, Sirtec, nieco rzadziej spotykane są produkty Topower i Enermax. Ze znacznie mniejszym zaufaniem należy podchodzić do Andysona.
ACBel, Akyga, Casecom, Codegen, ColorSit, Deer, Essun, Fever, Impet, L&C = Logic, Linkword = LC (nie mylić z LC Power), Megabajt, Mercury, Mustang, Platin Power, Procomp, QTec, Ropla, Rubikon, SuperFlower, Take Me, Tracer, Tronje i cała gama innych firm to te, których należy się koniecznie wystrzegać! - to jest tzw. czarna lista Dobry zasilacz musi swoje ważyć, przynajmniej 1,8kg.
Marki i firmy, które dla nich produkują:
CWT: Thermaltake, Chieftec, Corsair, Gigabyte, Antec
Delta: Chieftec, Asus
FSP: Modecom MC, Amacrox, OCZ, Zalman, Mushkin, Tacens, BeQuiet, Nexus, Fortron
Seasonic: Seasonic, Corsair, Antec, PC Power&Cooling
Sirtec: Chieftec, Pentagram, Yesico
Enermax: Enermax, Sharkoon
Topower: Topower, Tagan, Epower
Huntkey: Huntkey, LC Power, NeoTEC"
Jak widać jest na liście "tych dobrych" jest zarówno Delta jak i Seasonic