Dyskusja: Świńska panika
Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.11.2009, 15:10   #63
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Niezłe niezłe.
W sumie podoba mi sie postawa naszego rządu (przynajmniej raz!), bo fanem firm farmaceutycznych nie jestem, tylko jakoś im nie ufam.

Po prostu oni zawsze jak jest coś trudnego to udają że tematu nie ma i ewentualny komentarz podadzą dopiero po sondażu. Przy czym stwierdzenia że "kryzysu nie będzie", "nic nam nie zagraża" czy "nas to ominie" są śmieszne i potem jeszcze gorzej dostajemuy po dupie przez nieświadomość. Przypomne o przypadkach ptasiej grypy w Polsce w tamtym roku (o ile pamiętam, coś takiego było) lub spekulowaniu złotówką.

Dlatego też sądze że raczej chcą zaoszczędzić, niż dbać o nasze zdrowie (a moze to dobrze, ze choć raz oszczędzają?).
Gdyby mieli w tym interes pewnie wszyscy juz bylibyśmy przymusowo zaszczepieni.

Pani Kopacz naturalnie twierdzi że w szpitalach niczego nie brakuje. Szkoda ze ostatnio jak byłem we wrześniu w szpitalu (nie jako pacjent na szczęście) odesłano starszą panią bo pieniądze na ten rok sie skonczyły (prosze isc gdzie indziej lub wrócić w lutym).
Choroba poważna, pani ledwo chodziła, jak tak można? A za plecami torpedują nasze emerytury. Nic tylko umierać.

Co nie zmienia faktu że tej szczepionki na razie kupować nie warto.

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 16.11.2009 o godz. 15:17
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post