Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.11.2009, 09:39   #21
dante_666
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.06.2006
Posty: 5
dante_666 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam.
Mam taki problem, że w większosci filmow dzwiek w dialogach mam wyciszony w stosunku do efektow specjalnych. Na poczatku myslalem, ze tylko tak jest w filmach z dźwiękiem w 5.1 u mnie na stereso pianocrafta. Otóz ostatnio włączyłem sobie 2 nowe filmy, zwykłe .avi dvdripy i okazało się, że ten problem występuje nie tylko w plikach hd..
Wymieniłem nawet kabel czinch i nic to nie dało. Włączyłem równolegle ten sam film z płyty w dvd yamahy e810 i Wd'ka, zmieniałem tylko pokrętłem źródło z dvd na aux i z wieży był sporo głosniejszy i jak troche przewinałem to zobaczyłem, że komfort oglądania tekiego filmu jest dużo lepszy na wiezy..
Nie ma czegoś takiego jak wyciszone dialogi.
Nie wszystkie filmy są tak odtwarzane na wdki. Praktycznie wszystkie seriale w 720p działają normalnie, niektóre filmy też jak np Crank.2006.720p.BD5.x264-BDFLiX z dźwiękiem w AC3.
Co w takiej sytuacji powinienem zrobić? Może coś jest nie tak z playerem i powienienem oddać go na gware?
Licze na pomoc bo strasznie mnie to dobija jak w nocy muszę siedzieć z pilotem z dloni i na dialogach robić głośniej a jak są sceny strzelanin robic dużo ciszej..
dante_666 jest offline   Odpowiedz cytując ten post