Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.11.2009, 13:24   #5
Iskander
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 12.10.2009
Posty: 341
Iskander niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Co do NADa możesz spróbować go zamówić. Można też zainstalować Linuxa. Potrzebny Ci będzie też oczywiście jakiś koncentrator USB, bo potrzebne Ci będzie podpiąć klawiaturę, myszkę i PD. Moje testy z Linuxem są bardzo krótkie. Mam oficjalnego na HDD w 39004. Testowałem też na 77004, ale odpaliłem jak narazie tylko sam kernel. Poza tym - od modeli V15 wzwyż nie uzyskasz póki co internetu(a MegaMan nad tym pracuje ). W modelach 7000x można dolutować IDE i uzyskasz taki sam efekt jak na "grubych konsolach". Jedyną przeglądarką jest Firefox 2.0.0.9 w wersji angielskiej skompilowany pod MIPSa - pobierzesz go z playstation2-linux.com , ale śpiesz się bo juź w październiku mieli stronkę wyłączać - na szczęście jeszcze działa. Działa tam JavaScript.
W NAD potrzebna Ci wersja ta ze starszych. W nowszej trza kombinować z serwerem na kompie.
Była kiedyś wycięta przeglądarka z NADa - Oregan. Miałem, miałem ale zgubiłem i nie mam. :/
Jest też jako ciekawostka EGBrowser - czyli japońska przeglądarka. Wymaga klawiatury, myszki i chyba jeszcze jakiegoś specjalnego urządzenia. Posiadam to ale dawno, dawno temu po włożeniu płyty wyskoczył mi error po japońsku - więcej razy tego nie włączałem.
Iskander jest offline   Odpowiedz cytując ten post