Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.11.2009, 01:03   #30
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,589
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Forum ma być i ładne, i czytelne.
No i jest...

Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
http://forum.aqq.eu
http://www.stsoftware.biz/phpbb3/ind...style=ca_black

Jak widać można zrobić ascetyczny i ładny styl...
Weź przestań...

A na serio: pamiętasz rozmowy o stylach? Przy aktualizacji forum są z nimi problemy, a każdy się przyzwyczaił do innego i nie chce go sobie odpuścić. A Ty chcesz dodatkowe wprowadzać. Nie powiem, sam kiedyś bawiłem się jednym i podesłałem do mr. B., ale zignorował mnie zupełnie...

A teraz pomyśl, jeśli nawet ktoś się na to zgodzi: zbierzesz kasę od ludzi i wybierzesz taki AQQ i ludzie Cię zlinczują. Jak zrobisz z kolei ankietkę, to z 10 do wyboru ludzie będą chcieli 11-sty i w dodatku każdy swój...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post