Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.12.2009, 17:29   #104
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
U mnie był identyczny problem w sytuacji, gdy miałem aktywne klonowanie obrazu, czyli obraz wyświetlany jednocześnie na ekranie laptopa jak i na zewnętrznym ekranie.
Pewnie karta graficzna nie wyrabiała z obsłużeniem dwóch ekranów, jeśli masz też tak u siebie, to przestaw na jeden, zewnętrzny.

Co ciekawe, u mnie prawidłowe przestawianie rozdzielczości działa tylko w takiej kolejności:
Podłączam HDMI, włączam projektor. Przestawia się na odpowiednią rozdziałkę i znika obraz na lapku.
Odłączam HDMI, wyłączam projektor. Obraz wraca na laptopa i przestawia się na odpowiednią rozdzielczość.
Jak zrobię nie po kolei, to albo mam na lapku obraz w złej rozdzielczości, albo na ekranie, albo znowu nie ma go wcale i muszę resetować lapcia.
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post