Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.12.2009, 15:28   #6
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
udało się jutro napisze własny tutorial co i jak bo to co znalazłem nie ma się do tego jak było na moim przykładzie

XBOX 360 arcade + HDD-20091205312.jpg

Berion
zawsze byłem zwolennikiem PS ale...

mam tego XBOX`a tylko dla jednej gry mianowicie T6 po raz pierwszy na innej platformie konwersja jak najbardziej udana Jeszcze problem z padami bo na oryginalnych z "X" tragedia mam zamiar kupić konwerter z PS widziałeś może to na żywo jak to działa ?

Czemu padło na XBOX a nie PS3 sama konsola to wydatek 600zł nówka + witaminki 50zł + kieszeń 60zł + HDD stary z lapka udało się zaadoptować
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post