Dyskusja: ps2psxe
Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.12.2009, 15:13   #33
skkn
freeruner
 
Avatar użytkownika skkn
 
Data rejestracji: 16.06.2009
Posty: 35
skkn w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
Może uporządkujmy parę spraw:

PS2PSXe pisany jest przez jedną osobę - ffgrievera. Ostatnio przygotowałem projekt GUI do tego emulatora, ale kiedy i w jakiej ostatecznej formie będzie zaimplementowany to nie wiem. Co prawda prace nad nim ffgriever zaczął już dwa lata temu, to jak sam wielokrotnie pisał, nie pracował nad nim regularnie (m.in przez loakizację Okami, którą robiliśmy). Nawet jeśli emu wyjdzie w tym roku, nawet jeśli już z gui to nie można od tego projektu oczekiwać 100% kompatybilności, idealnej prędkości i braku glitchy i innych błędów.

Co do Open PS2 Loadera to nie trzeba wyłączać modchipa. Ten problem mają posiadacze podróbek i podróbek podróbek ( niektórych można wyłączyć macrovision, który tutaj w jakiś sposób koliduje), niektóre chipy 3 generacji mają też problem z modułami usb - kolidują z większością aplikacji scenowych (np. Crystal Chip). Także nie jest to wina programistów OPS2LD tylko projektantów fw do chipów.
Dzięki za wyczerpującą wypowiedz.

Ps: Mam modbo 760 i niestety wyłączenie macrovision nic nie daje, chociaż z usbadvance zadziałało.
skkn jest offline   Odpowiedz cytując ten post