Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.05.2001, 09:40   #4
Callisto TM
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 02.11.2000
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 157
Callisto TM zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ad1. Jak sam napisales jest to opinia kogos kto jest tu pierwszy raz, wiec nie opowiadaj glupot typu moje wrazenia, bo wrazenia odnosi sie wtedy kiedy widzisz cos przynajmniej kilkanascie razy, poza tym to nie jest wystawa sztuki nowoczesnej tylko forum, tu sie pisze a nie oglada co jak wyglada.
ad2. Skypty Jawy zapewniaja wlasnie takie a nie inne mozliwosci tworzenia tego forum, wiec jesli nie chcesz korzystac z dobrodziejstw jezyka Jawa z obawy przed nieistniejacym zagrozeniem - twoj wybór, dla mnie mozesz nawet wylaczyc w przegladarce obsluge obrazków z obawy przed rozneglizowanymi panienkami.
Pozatym. Nieladnie wchodzac do czyjegos mieszkania mówic : Ale u Ciebie brzydko móglbys przemalowac sciany na niebiesko bo ten rózowy mi nie odpowiada, czyz nie jest to brak poszanowania prawa do wlasnego podejmowania decyzji, mi nigdy nie przyszlo do glowy powiedziec Miskowi ze nie odpowiadaja mi szare litery na blekitno-szarym tle, w koncu to on jest tu szefem i taka kolorystyke CDRinfo wybral (a z szefem lepiej nie zadzierac ).

Pozdrowienia dla tych co czytaja i pisza a nie ogladaja. 8)
__________________
Pozdrawiam, Callisto.
Callisto TM jest offline