Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.12.2009, 16:43   #5
LordHeng
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.12.2009
Posty: 17
LordHeng w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
Płyty rozumiem, że odpalasz przez ESR (wersja mc lub LaunchAPP w gui)? ;]


Emu o których piszesz to soft z początków sceny PS2, gdzie jedynymi medium były host i mc. Możliwe też, że w jakiś sposób kolidują z FMCB/ESR.
1. tak nie mam zadnego rippa czy moda tylko mcboot
2.
i tu wlasnie nalezalo by sie zastanowic .. bo nigdzie nie znalazlem jasn ej i konkretnej odpowiedzic czy dzialaja
Ludze pisza ze dzialaja ale na swapmagic itp
wiec podejzewam ze koliduja a jesli nie bo w koncu cos sie tam laduje przy UAE a przy MAME laduje sie screen jakis tam czyli cos sie da zrobic z tym
wracajac do amigi
chodzi wsumie o jakis blachy problem poniewaz sam emulator sie laduje i mam menu z START jest do wyboru cdfs i mass wiec z usb dalo by sie zaladowac dodam ze gdy czytam z karty MC to bardzej jest to malo prawdopodobne aby odczytac gry bo nie ma do wyboru mc0
wracajac jesli sie neida z mass to moze w jaki sposob nagrac plyte z grami i jak powinien wygladac katalog na dvd czy cd aby byl odczytywany to raz
a dwa jesli to niedas ie zbytnio zrobic to jak przygotowac plyte aby nagrac i rusZylo . Pytam bo wzucajac tylko pliki do cdgen to juz nei najlepszy problem bo mus i tu byc na dvd moze jest jakas paczka chodz by z jedna gra jak zobacze jak to wyglada to poradze sobie z reszta
pozdrawiam

ps.
sprwidzlem jeszcze opcje na pgen i faktycznie cos bedze nie tak z tym bo na pgen mam do wyboru cd-rom , mc1 ,mc2 i tak ..... cdrom to raczej takich plyt nie czyta ps2 z tego co sie orientowalem wiec dvd plyt nie przeczyta i tak tez jest ... czyta czyta pokaze tylko glowny katalog oczywiscie pusty wiec to znak ze nie potrafi przeczytac plyty a nagrywanie gry na MC mija sie z celem ale sam emulator pracuje dosc ladnie wiec pozostaje albo jakis trik jak to wypalic na dvd aBY ps2 to przeczytala i uruchomila gry z tego samego nosnika lub podmiana czyli kompilacja elfa ma ktos jakis pomysl ?
__________________
___________________________________________
SCPH-70003 fmcb 1.8b

Ostatnio zmieniany przez LordHeng : 27.12.2009 o godz. 17:17
LordHeng jest offline   Odpowiedz cytując ten post