Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.12.2009, 16:41   #5
reese
Bywalec
 
Data rejestracji: 20.05.2007
Posty: 37
reese w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Arepo -> ale przy samym wczytaniu już coś nie gra, bo jak naciskam klawisz 'open' to program chce wczytać JEDEN plik *.vob, a takich plików na płytce dvd jest pełno, więc nie ma to znaczeni jaki? Ponadto VobEdit troszkę taki ma siermiężny interfejs (choć może tylko mi tak się wydawać), nie ma jakiegoś odpowiednika tego programu, który byłby intuicyjny itd.?
Jak na razie udało mi się oddzielić ścieżkę dźwiękową z jednego voba mimo że zaznaczyłem "Demux all Audio streams"... więc to chyba nie to Arepo.

Edit:
ok chyba trzeba wczytaj: VTS_01_1.VOB, i faktycznie udało się wyciągnąć dźwięk ale jest małe ale: jak film zawiera kilka ścieżek dźwiękowych (wszystkie np. dd 5.1) to jak programowi mam powiedzieć aby wyciągną tylko ścieżkę pl? hrrr no intuicyjne tam to nie jest (mam znać te kody jakieś 080, 81 itd?), a jak nic nie zaznaczę to wyciąga wszystkie oprócz tej z dts'em.... co za brak konsekwencji.
Ponadto jak wyciągnąłem ścieżkę *.wav to w foobarze pokazuje mi że ona zwiera 21 godzin materiału a w rzeczywistości 39 minut, nie wiem o co tu chodzi....
Sorki, że tak narzekam ale nie idzie mi

Ostatnio zmieniany przez reese : 27.12.2009 o godz. 17:17
reese jest offline   Odpowiedz cytując ten post