Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.01.2010, 17:37   #15
superrrmario
PODWÓJNY DZIADEK
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika superrrmario
 
Data rejestracji: 26.06.2004
Lokalizacja: Łódź
Posty: 6,283
superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wrzucam do dvdsubedit złożony film. Poprawiam kolorki. Przesuwam film - mam na filmie napisy w jednym języku (wiem o możliwości wyboru w prawym górnym rogu). Film się kończy - zaczynają się napisy w drugim języku na czarnym tle. Tak jakbym pod suwakiem miał materiał dwa razy dłuższy. Połowa napisy + film, a druga połowa same napisy. Przy próbie przesunięcia napisów z czarnego tła do tyłu melduje błędy. Nie da się tego zrobić. Jestem w szoku, bo parę razy takie zabiegi robiłem. Materiały źródłowe działają bez kłopotu. Wszystkie możliwe krzyżówki z plikami m2v sprawdzone.
__________________
superrrmario jest offline   Odpowiedz cytując ten post